Góly: 58. Chlepko - 34. Korba (PK), 89. Biž
ŽK: 57. Pekelský, 70. Rehák - 55. Korba, 65. Závacký
Hostačný - Fiflík, Rehák, Dovičák - Pališčák (74. Filo), Stručka, Šamaj (C), Staník (82. Bukovčan) - Chlepko (60. Šimun), Beňadik (60. Klaučo), Pekelský

FC Košice
Kováčik - Bažočko, Biž (C), Balog, Urban, Závacký (90. Kačmáry), Ivan, Gduža (90. Petrík), Rebej (62. Šlosár), Korba, Komarek
Zápasové menu

Sen o obhajobe titulu a stiahnutí náskoku Trenčína sa definitívne rozplynul. Podpísal sa pod to najslabší výkon Šošonov na domácom trávniku. Do polčasu šli hostia do vedenia po premenenom pokutovom kope. Približne po hodine hry sme síce znížili zásluhou Sama Chlepka, no nestačilo to. Minútu pred koncom totiž Košice rozhodli o svojej tesnej výhre. Zmena hlavného štadióna za Strážov nám teda príliš neprospela, keď sme prehrali 1:2.

HLASY PO ZÁPASE
Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes sme podali nᚠnajslabší výkon v domácom prostredí. Nevedeli sme sa presadi v útočnej fáze, a to najmä v poslednej tretine. V defenzíve sme súperovi ponúkali príliš veža situácií po stratách lopty v strednom pásme a aj zlým pozičným postavením. Verím, že to bol pre nás všetkých poučný zápas, v tých ďalších to určite musíme zmeni."